Wybierz kategorię
W praktyce
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sondaż
Oceń obsługę w sklepie.
Kontakt

UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin

tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl

Wycinarka do wizytówek półautomatyczna Micromedia 300B - 2018

Cena: 699,00 zł 699.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

Opis

Wycinarka do wizytówek półautomatyczna Micromedia 300B - 2018

Prezentujemy innowacyjne urządzenie umożliwiające ekspresowe wycinanie wizytówek, fiszek, karteczek informacyjnych etc. Czy kiedyś niespodziewanie, nagle Twojemu szefowi potrzeba było 50 szt. wizytówek, karteczek informacyjnych lub małych fiszek reklamowych? W biurze na wyposażeniu masz komputer i drukarkę, na grubszym papierze formatu A4 wydrukujesz po 10 szt. ułożonych odpowiednio obok siebie wizytówek. Już udało Ci się wydrukować wizytówki dla Szefa i teraz stajesz przed problemem - trzeba wizytówki wyciąć. W biurku na pewno masz nożyczki, a może w biurze posiadasz obcinarkę (którą trochę krzywo udaje Ci się obciąć jak trzeba jedną cienką kartkę papieru ale tylko jak masz na to odpowiednio dużo czasu i spokój). Być może masz gilotynę - wtedy tak naprawdę rozumiesz jak wielką karą jest cięcie wizytówek. Możesz jeszcze zadzwonić do przyjaciół z pobliskiej drukarni, którzy zrobią to najwcześniej na jutro, za grube pieniądze bo dla nich cięcie wizytówek to też kara za grzechy. Twój szef będzie bardzo niezadowolony jak tych wizytówek nie będzie za godzinę lub dwie. To bardzo nie przyjemna sytuacja. Czy można sobie jakoś z tym fantem poradzić?

Oczywiście. A oto jeden ze sposobów. Musisz kupić do biura naszą wycinarkę, ponieważ umożliwia ona pocięcie wizytówek idealnie prościutko, przecina papier do 350 gramów a sprawny operator wycinarki wycina na niej 100 szt. wizytówek w dwie minuty! Nawet zawodowy operator gilotyny poligraficznej w drukarni nie zrobi tego tak szybko. Na zachętę możemy zdradzić Ci, że w pełni automatyczna wycinarka do wizytówek marki Duplo w najtańszej wersji, to wydatek 90000 zł +VAT.

Zobacz teraz obrazki prezentujące naszą wycinarkę, na obrazkach widać jak wycinarka jest zbudowana i jak prosta w obsłudze. Decyzja należy do Ciebie - Namów szefa, na pewno nie będzie żałował.

Urządzenie cechuje się precyzyjnym cięciem, prostą i wygodną obsługą. Nasza wycinarka tnie wizytówki na wymiar 90 mm x 54 mm, na papierach A4 (210 mm x 297 mm) lub small A4 (195 x 295 mm). Żywotność noży to 100000 przelotów. Dokładność cięcia to 0,5 mm lub mniej. Prędkość cięcia to 50 sztuk na minutę. Zasilanie AC 220V.

Uwaga!!! Niewielki stan magazynowy. Produkt dostępny jedynie na zamówienie telefoniczne pod nr tel. 535791842. 

Uwaga, prosimy o rozważne dokonywanie zakupów. Zwroty zakupionych produktów od klientów nie będącymi konsumentami nie będą przyjmowane chyba, że sprzedawca w indywidualnych przypadkach zdecyduje inaczej. Informujemy też, że zgodnie pkt. 10.6. Regulaminu Sklepu Internetowego DRUKISZKOLNE.NET.PL na podstawie art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi za Produkt wobec Klienta nie będącego konsumentem zostaje wyłączona.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl