W praktyce
W promocji
Gilosz świadectwa promocyjnego szkoły podstawowej.
Gilosz świadectwa promocyjnego szkoły podstawowej.

0,30 zł

Cena regularna: 0,60 zł

Najniższa cena: 0,50 zł
szt.
Godło Rzeczpospolitej Polskiej (Godło Polski) papierowe 30 cm x 40 cm - Pakiet 10 szt.
Godło Rzeczpospolitej Polskiej (Godło Polski) papierowe 30 cm x 40 cm - Pakiet 10 szt.

120,00 zł

Cena regularna: 125,00 zł

Najniższa cena: 125,00 zł
szt.
Drukarka do kolorowego wydruku kart plastikowych - Magicard 300 DUO - druk dwustronny.
Drukarka do kolorowego wydruku kart plastikowych - Magicard 300 DUO - druk dwustronny.

5 699,00 zł

Cena regularna: 5 799,00 zł

Najniższa cena: 5 799,00 zł
szt.
Godło RP (Godło Polski) owalne wypukłe emaliowane na budynek (zewnętrzne) - rozmiar 50 cm x 40 cm - 2 szt.
Godło RP (Godło Polski) owalne wypukłe emaliowane na budynek (zewnętrzne) - rozmiar 50 cm x 40 cm - 2 szt.

710,00 zł

Cena regularna: 720,00 zł

Najniższa cena: 720,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Sondaż
Oceń obsługę w sklepie.
Kontakt

UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin

tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl

Formy płatności

I. Przedpłata - przelew na konto bankowe
W przypadku gdy jesteś osobą fizyczną lub firmą wpłaty dokonujesz przed rozpoczęciem przez nas realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego numer otrzymasz od nas przez e-mail po potwierdzeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie po otrzymaniu przedpłaty za towar.

II. Odroczony przelew dla sfery budżetu. (Tylko dla UMiG, Sądów, Szkół oraz innych organizacji będących jednostkami budżetowymi)
W przypadku budżetowych placówek oświatowych, instytucji samorządowych oraz innych organizacji będących jednostkami budżetowymi (wg definicji określonej w pkt. 4.1.3. regulaminu naszego sklepu) stosujemy preferencyjne warunki płatności, tzn. wysyłamy zamówiony towar, do przesyłki dołączamy fakturę z opóźnionym terminem zapłaty, na podstawie której należy dokonać płatności przelewem w terminie i na konto wskazane na ww. fakturze.

III. Za pobraniem - do wartości zam. 150 zł. (Dla płacących gotówką przy odbiorze towaru)
Zapłaty dokonujesz u listonosza (kuriera), który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty doręczyciel (kurier) nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem.
UWAGA!
- Jeżeli wartość pobrania przekracza 150 zł Sprzedawca zastrzega sobie prawo zażądania 100% przedpłaty przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. W takim przypadku towar wysyłamy po otrzymaniu przedpłaty na nasz rachunek bankowy, tak jak w punkcie I.
- W wybranych przypadkach, niektórych towarów ze względów logistycznych nie wysyłamy za pobraniem (o czym informujemy po złożeniu zamówienia telefonicznie lub mailem i ustalamy wtedy sposób dokonania płatności).

IV. Płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu PayU. (Dla wygodnych)
Akceptujemy płatności on-line obsługiwane w Systemie PayU z pełną gwarancją poufności i bezpieczeństwa transakcji. System umożliwia realizację płatności bezpośrednio po złożeniu zamówienia na zabezpieczonych certyfikatem SSL stronach PayU. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z obsługą płatności.
Płatność on-line odbywa się poza systemem naszego sklepu, dlatego nie mamy dostępu do żadnych danych Klienta związanych z płatnością realizowaną za pośrednictwem Systemu PayU.

V. Płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu PayPal. (Dla wygodnych)
Akceptujemy płatności on-line obsługiwane w Systemie PayPal z pełną gwarancją poufności i bezpieczeństwa transakcji. System umożliwia realizację płatności bezpośrednio po złożeniu zamówienia na zabezpieczonych certyfikatem SSL stronach PayPal. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z obsługą płatności.
Płatność on-line odbywa się poza systemem naszego sklepu, dlatego nie mamy dostępu do żadnych danych Klienta związanych z płatnością realizowaną za pośrednictwem Systemu PayPal.

VI. Płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu Przelewy24. (Dla wygodnych)
Akceptujemy płatności on-line obsługiwane w Systemie Przelewy24 z pełną gwarancją poufności i bezpieczeństwa transakcji. System umożliwia realizację płatności bezpośrednio po złożeniu zamówienia na zabezpieczonych certyfikatem SSL stronach Przelewy24. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z obsługą płatności. 
Płatność on-line odbywa się poza systemem naszego sklepu, dlatego nie mamy dostępu do żadnych danych Klienta związanych z płatnością realizowaną za pośrednictwem Systemu Przelewy24.

VII. Płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu Blue Media (Płatności Shoper). (Dla wygodnych)
Akceptujemy płatności on-line obsługiwane w Systemie Blue Media z pełną gwarancją poufności i bezpieczeństwa transakcji. System umożliwia realizację płatności bezpośrednio po złożeniu zamówienia na zabezpieczonych certyfikatem SSL stronach Blue media. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z obsługą płatności.
Uwaga! System "Płatności Shoper" jako jedyny w tej chwili obsługuje płatności kartą płatniczą w naszym sklepie (Visa, Master, etc.)
Płatność on-line odbywa się poza systemem naszego sklepu, dlatego nie mamy dostępu do żadnych danych Klienta związanych z płatnością realizowaną za pośrednictwem Systemu Blue Media.

płatności shoper


UWAGA!

Zgodnie z pkt. 10 Regulaminu Sklepu w wypadku Klientów nie będących konsumentami Sprzedawca ma prawo ograniczyć dostępne sposoby płatności, w tym także wymagać dokonania przedpłaty w całości albo części i to niezależnie od wybranego przez Klienta sposobu płatności oraz faktu zawarcia Umowy Sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl