W praktyce
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Sondaż
Oceń obsługę w sklepie.
Kontakt

UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin

tel. 32 233 23 37
fax 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl

Formy płatności

I. Przedpłata - przelew na konto bankowe
W przypadku gdy jesteś osobą fizyczną lub firmą wpłaty dokonujesz przed rozpoczęciem przez nas realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego numer otrzymasz od nas przez e-mail po potwierdzeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie po otrzymaniu przedpłaty za towar.


II. Opóźniona wpłata dla sfery budżetowej. (Tylko dla instytucji budżetowych - Szkoły, UMiG, Sądy etc.)
W przypadku publicznych placówek oświatowych, instytucji samorządowych (budżetowych) stosujemy preferencyjne warunki płatności, tzn. wysyłamy zamówiony towar, do przesyłki dołączamy fakturę z opóźnionym terminem zapłaty, na podstawie której należy dokonać płatności przelewem w terminie i na konto wskazane na ww. fakturze.


III. Za pobraniem - do wartości zam. 150 zł. (Dla płacących gotówką przy odbiorze towaru)
Zapłaty dokonujesz u listonosza (kuriera), który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty doręczyciel (kurier) nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem.
UWAGA!
Jeżeli wartość pobrania przekracza 150 zł Sprzedawca zastrzega sobie prawo zażądania 100% przedpłaty przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. W takim przypadku towar wysyłamy po otrzymaniu przedpłaty na nasz rachunek bankowy.

IV. Płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu PayU. (Dla wygodnych)
Akceptujemy płatności on-line obsługiwane w Systemie PayU z pełną gwarancją poufności i bezpieczeństwa transakcji. System umożliwia realizację płatności bezpośrednio po złożeniu zamówienia na zabezpieczonych certyfikatem SSL stronach PayU. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z obsługą płatności.
Płatność on-line odbywa się poza systemem naszego sklepu, dlatego nie mamy dostępu do żadnych danych Klienta związanych z płatnością realizowaną za pośrednictwem Systemu PayU.

V. Płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu PayPal. (Dla wygodnych)
Akceptujemy płatności on-line obsługiwane w Systemie PayPal z pełną gwarancją poufności i bezpieczeństwa transakcji. System umożliwia realizację płatności bezpośrednio po złożeniu zamówienia na zabezpieczonych certyfikatem SSL stronach PayPal. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z obsługą płatności.
Płatność on-line odbywa się poza systemem naszego sklepu, dlatego nie mamy dostępu do żadnych danych Klienta związanych z płatnością realizowaną za pośrednictwem Systemu PayPal.

VI. Płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu DotPay. (Dla wygodnych)
Akceptujemy płatności on-line obsługiwane w Systemie DotPay z pełną gwarancją poufności i bezpieczeństwa transakcji. System umożliwia realizację płatności bezpośrednio po złożeniu zamówienia na zabezpieczonych certyfikatem SSL stronach DotPay. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z obsługą płatności. 
Płatność on-line odbywa się poza systemem naszego sklepu, dlatego nie mamy dostępu do żadnych danych Klienta związanych z płatnością realizowaną za pośrednictwem Systemu DotPay.

VII. Płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu Blue Media (Płatności Shoper). (Dla wygodnych)
Akceptujemy płatności on-line obsługiwane w Systemie Blue Media z pełną gwarancją poufności i bezpieczeństwa transakcji. System umożliwia realizację płatności bezpośrednio po złożeniu zamówienia na zabezpieczonych certyfikatem SSL stronach Blue media. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z obsługą płatności.
Uwaga! System "Płatności Shoper" jako jedyny w tej chwili obsługuje płatności kartą płatniczą w naszym sklepie (Visa, Master, etc.)
Płatność on-line odbywa się poza systemem naszego sklepu, dlatego nie mamy dostępu do żadnych danych Klienta związanych z płatnością realizowaną za pośrednictwem Systemu Blue Media.

płatności shoper


UWAGA!

Zgodnie z pkt. 10 Regulaminu Sklepu w wypadku Klientów nie będących konsumentami Sprzedawca ma prawo ograniczyć dostępne sposoby płatności, w tym także wymagać dokonania przedpłaty w całości albo części i to niezależnie od wybranego przez Klienta sposobu płatności oraz faktu zawarcia Umowy Sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl