"Dla Szkoły"

W promocji
Dziennik budowy  68 k.
Dziennik budowy 68 k.
14,49 zł 14,19 zł
szt.
Dziennik zajęć środowiskowego domu samopomocy
Dziennik zajęć środowiskowego domu samopomocy
13,99 zł 13,95 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Sondaż
Oceń obsługę w sklepie.
Kontakt

infolinia - 881 791 842
telefon odbieramy od 11oo do 22oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin

tel. 606791239, 535791842
fax 322791842, 222501842
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl

Formy płatności

W przypadku publicznych placówek oświatowych, instytucji samorządowych (budżetowych) stosujemy preferencyjne warunki płatności, tzn. wysyłamy zamówiony towar, do przesyłki dołączamy fakturę z opóźnionym terminem zapłaty, na podstawie której należy dokonać płatności przelewem w terminie i na konto wskazane na ww. fakturze. 

I. Przelewem na konto bankowe.
W przypadku gdy jesteś osobą fizyczną lub firmą wpłaty dokonujesz przed rozpoczęciem przez nas realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego numer otrzymasz od nas przez e-mail po potwierdzeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie po jego opłaceniu.

II. Za pobraniem.
Zapłaty dokonujesz u listonosza (kuriera), który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty doręczyciel (kurier) nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem.

UWAGA!
Jeżeli wartość pobrania przekracza 100 zł Sprzedawca zastrzega sobie prawo zażądania 100% przedpłaty przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. W takim przypadku informujemy o tym osobnym mailem.

III. Płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu PayU.
Akceptujemy płatności on-line obsługiwane w Systemie PayU z pełną gwarancją poufności i bezpieczeństwa transakcji. System umożliwia realizację płatności bezpośrednio po złożeniu zamówienia na zabezpieczonych certyfikatem SSL stronach PayU. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z obsługą płatności.
Płatność on-line odbywa się poza systemem naszego sklepu, dlatego nie mamy dostępu do żadnych danych Klienta związanych z płatnością realizowaną za pośrednictwem Systemu PayU.

IV. Płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu PayPal.
Akceptujemy płatności on-line obsługiwane w Systemie PayPal z pełną gwarancją poufności i bezpieczeństwa transakcji. System umożliwia realizację płatności bezpośrednio po złożeniu zamówienia na zabezpieczonych certyfikatem SSL stronach PayPal. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z obsługą płatności. 
Płatność on-line odbywa się poza systemem naszego sklepu, dlatego nie mamy dostępu do żadnych danych Klienta związanych z płatnością realizowaną za pośrednictwem Systemu PayPal.

V. Płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu DotPay.
Akceptujemy płatności on-line obsługiwane w Systemie DotPay z pełną gwarancją poufności i bezpieczeństwa transakcji. System umożliwia realizację płatności bezpośrednio po złożeniu zamówienia na zabezpieczonych certyfikatem SSL stronach DotPay. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z obsługą płatności. 
Płatność on-line odbywa się poza systemem naszego sklepu, dlatego nie mamy dostępu do żadnych danych Klienta związanych z płatnością realizowaną za pośrednictwem Systemu DotPay.

VI. Płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu Blue Media (płatności Shoper).
Akceptujemy płatności on-line obsługiwane w Systemie Blue Media z pełną gwarancją poufności i bezpieczeństwa transakcji. System umożliwia realizację płatności bezpośrednio po złożeniu zamówienia na zabezpieczonych certyfikatem SSL stronach Blue media. Przy tym rodzaju płatności doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z obsługą płatności.
Płatność on-line odbywa się poza systemem naszego sklepu, dlatego nie mamy dostępu do żadnych danych Klienta związanych z płatnością realizowaną za pośrednictwem Systemu Blue Media.

UWAGA!

Zgodnie z pkt. 10 Regulaminu Sklepu w wypadku Klientów nie będących konsumentami Sprzedawca ma prawo ograniczyć dostępne sposoby płatności, w tym także wymagać dokonania przedpłaty w całości albo części i to niezależnie od wybranego przez Klienta sposobu płatności oraz faktu zawarcia Umowy Sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl