Wybierz kategorię
W praktyce












Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt

UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin

tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl

Szarfa dla szkolnego pocztu sztandarowego z taśmy tkanej

Wysyłka w: 14 dni roboczych
Cena: 59,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

59.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

Szarfa dla szkolnego pocztu sztandarowego uszyta z taśmy biało-czerwonej, tkanej z dwóch rodzajów osnowy w kolorach białym i czerwonym o długości 2 m i szerokości 10 cm, wykończona ozdobnymi złotymi frędzlami, w komplecie agrafka do regulacji długości.

W praktyce
1. Insygnia pocztu sztandarowego to biało-czerwone szarfy przewieszone przez prawe ramię, zwrócone białym kolorem w stronę kołnierza, spięte na wysokości lewego biodra agrafką i białe rękawiczki.
Uwaga - Kołnierz oraz inne elementy ubioru nie powinny zasłaniać biało-czerwonej szarfy.
2. Odpowiedni ubiór pocztu sztandarowego:
- Chorąży: zazwyczaj ciemny garnitur, biała koszula i krawat,
- Asysta: białe bluzki i czarne spódnice.

Informacje technologiczne i konserwacja produktu
1. Szarfę wykonano z taśmy biało-czerwonej, tkanej z dwóch rodzajów osnowy w kolorach białym i czerwonym co powoduję wyjątkową wytrzymałość taśmy na odbarwianie się (w przeciwieństwie do szarf z nadrukowanym czerwonym kolorem) i dużą odporność mechaniczną szarfy w porównaniu do drogich szarf satynowych. Zastosowanie dwóch rodzajów osnowy wymaga jednak szczególnej ostrożności podczas konserwacji szarfy.
2. Szarfę należy prać ręcznie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza, z niedużym dodatkiem detergentu, płukać w wodzie o podobnej temperaturze, po praniu nie wyciskać ani nie wykręcać szarfy. Aby zapobiec "skurczeniu" się szarfy podczas prasowania, po wstępnym ocieknięciu należy prasować szarfę na mokro, w stanie naciągniętym, żelazkiem o temperaturze do 150 stopni Celsjusza (dwie kropki). Szarfa powinna pozostać naciągnięta aż do czasu ostygnięcia szarfy. Po zakończeniu prasowania trzeba pozostawić szarfę w stanie rozłożonym do całkowitego wyschnięcia. W razie problemów lub pytań prosimy o kontakt z nami na adres sklep@micromedia.net.pl



do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl