620,00 zł
340,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt
UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin
tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl
Luneta Levenhuk Blaze BASE 60
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Luneta Levenhuk Blaze BASE 60 to przyrząd optyczny o dużej aperturze iwysokiej mocy, z obiektywem zmiennoogniskowym i ukośnym okularem. Idealnienada się do obserwowania odległych obiektów, ponieważ maksymalne powiększenielunety wynosi 60x. Soczewka obiektywowa o dużej aperturze umożliwiaprowadzenie obserwacji nawet w warunkach słabego oświetlenia – przy wschodziesłońca, przy złej pogodzie oraz w półmroku. Zestaw obejmuje niewielki statywstołowy niezbędny do prowadzenia obserwacji przy dużym powiększeniu. Dziękitemu zmniejszone zostaje zjawisko drżenia obrazu.
Elementy optyczne lunety Levenhuk Blaze BASE 60 wytwarzają ostry i wyraźnyobraz. Soczewki są pokryte wielowarstwową powłoką antyodblaskową, którapoprawia jasność obrazu. Układ optyczny znajduje się wkompaktowej i lekkiej wstrząsoodpornej obudowie, która chroni przyrząd przedprzypadkowymi uderzeniami i upadkami.
Przyrodnicy, myśliwi i odkrywcy pokochają lunetę Levenhuk Blaze BASE 60. Todoskonały wybór do obserwowania dzikiej natury oraz krajobrazów miejskich inaturalnych. Na tym przyrządzie optycznym można zamontować adapterfotograficzny i robić zdjęcia krajobrazów.
Cechy:
- Ukośny okular
- Obiektyw zmiennoogniskowy
- Szeroki zakres powiększenia
- Układ optyczny z wielowarstwowa powłoką oraz pryzmaty ze szkła BK-7
- Prosta i solidna konstrukcja
Zawartość zestawu:
- Luneta
- Metalowy statyw stołowy
- Ściereczka do czyszczenia
- Osłony okularów i soczewek obiektywowych
- Futerał do transportowania i przechowywania
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555006543 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 39x19x12 cm |
| Masa przesyłki | 1.455 kg |
| Ze zmiennym powiększeniem | yes |
| Powiększenie | od 45 do 75 razy |
| Powiększenie, x | 20 — 60 |
| Średnica soczewki obiektywowej | od 60 mm do 80 mm |
| Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm | 60 |
| Ogniskowa, mm | 340 |
| Okular kątowy | 45° |
| Materiał układu optycznego | BK-7 |
| Powłoka układu optycznego | pełną wielowarstwowa |
| Średnica soczewki okularu, mm | 21 |
| Odległość od okularu do źrenicy, mm | 3 — 1 |
| Oddalenie źrenicy wyjściowej, mm | 16 — 14 |
| Liczba przysłony | f/5.7 |
| Pole widzenia, ° | 2.1 — 1 |
| Pole widzenia przy 1000 m | 36 — 17 |
| Makro, m | 10 |
| Muszle oczne | guma |
| Korpus | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony przed wilgocią | IPX5, odporność na zachlapanie |
| Zakres temperatur, °C | -10 — 55 |
| Montaż | 1/4 |
| Statyw w komplecie | yes |
| Statyw | metalowy, stołowy |
| Zastosowanie | do obserwacji stacjonarnych, do polowań i uprawiania sportu |
| Pokrowiec/futerał/torba w zestawie | pokrowiec |
| Dodatkowe cechy | możliwość montażu przystawki do smartfonu do robienia zdjęć |
| Poziom trudności składania i montażu | bardzo łatwe |
| Poziom zaawansowania | dla początkujących |






