340,00 zł
620,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt
UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin
tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl
Luneta Levenhuk Blaze BASE 70
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Levenhuk Blaze 70 PLUS cechuje się dużą aperturą i jest to najbardziejzaawansowany model z serii lunet Levenhuk dla początkujących. Przyrząd tenjest odporny na ciężkie warunki i zapewnia wysokiej jakości obraz nawet przedświtem i o zmroku. Układ optyczny wykonany ze szkła wytwarza doskonały iszczegółowy obraz z naturalnie odwzorowanymi barwami. Luneta Levenhuk BlazeBASE 70 to wspaniały wybór do badania dzikiej natury i krajobrazów miejskichoraz do polowania i obserwowania ptaków.
Soczewki tej lunety są wykonane ze szkła BK-7 oraz chronione przez wielewarstw powłoki antyodblaskowej. Dodatkową wygodę podczas obserwowania obszaruokołozenitalnego zapewnia ukośny okular. Ostry i kontrastowy obraz wytworzonyprzez tę lunetę zrobi na Tobie wrażenie i umożliwi dostrzeżenie pięknaotaczającego nas świata.
Obudowa wykonana jest z lekkiego, trwałego tworzywa sztucznego. Zestawobejmuje niewielki statyw stołowy niezbędny podczas prowadzenia obserwacjiprzy dużym powiększeniu. Na lunecie Levenhuk Blaze BASE 70 można zamontowaćdodatkowy sprzęt fotograficzny za pomocą specjalnego adaptera sprzedawanegoosobno.
Cechy:
- Ukośny okular
- Obiektyw zmiennoogniskowy
- Płynna zmiana powiększenie w zakresie od 25x do 75x.
- Układ optyczny z wielowarstwowa powłoką oraz pryzmaty ze szkła BK-7
- Prosta i solidna konstrukcja
Zawartość zestawu:
- Luneta
- Metalowy statyw stołowy
- Ściereczka do czyszczenia
- Osłony okularów i soczewek obiektywowych
- Futerał do transportowania i przechowywania
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555006550 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 43x19x12 cm |
| Masa przesyłki | 1.635 kg |
| Ze zmiennym powiększeniem | yes |
| Powiększenie | od 45 do 75 razy |
| Powiększenie, x | 25 — 75 |
| Średnica soczewki obiektywowej | od 60 mm do 80 mm |
| Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm | 70 |
| Ogniskowa, mm | 380 |
| Okular kątowy | 45° |
| Materiał układu optycznego | BK-7 |
| Powłoka układu optycznego | pełną wielowarstwowa |
| Średnica soczewki okularu, mm | 21 |
| Odległość od okularu do źrenicy, mm | 2.8 — 0.93 |
| Oddalenie źrenicy wyjściowej, mm | 16 — 14 |
| Liczba przysłony | f/5.4 |
| Pole widzenia, ° | 1.9 — 0.91 |
| Pole widzenia przy 1000 m | 33 — 16 |
| Makro, m | 12 |
| Muszle oczne | guma |
| Korpus | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony przed wilgocią | IPX5, odporność na zachlapanie |
| Zakres temperatur, °C | -10 — 55 |
| Montaż | 1/4 |
| Statyw w komplecie | yes |
| Statyw | metalowy, stołowy |
| Zastosowanie | do obserwacji stacjonarnych, do polowań i uprawiania sportu |
| Pokrowiec/futerał/torba w zestawie | pokrowiec |
| Dodatkowe cechy | możliwość montażu przystawki do smartfonu do robienia zdjęć |
| Poziom trudności składania i montażu | bardzo łatwe |
| Poziom zaawansowania | dla początkujących |






