340,00 zł
1 000,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt
UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin
tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl
Luneta Levenhuk LabZZ S5 12x30
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Levenhuk LabZZ S5 12x30 to luneta dla dzieci o powiększeniu 12 razy. Przekazuje szczegółowy obraz odległych obiektów i doskonale nadaje się dla dzieci podczas spacerów, pieszych wycieczek lub nad morzem. Luneta jest niezwykle przydatna podczas gier i biegów na orientację oraz pozwala przeżyć wiele niezapomnianych chwil na diabelskim młynie lub w punkcie obserwacyjnym.
Ustawianie ostrości w lunecie jest niezwykle łatwe: wystarczy przesuwać w przód lub w tył ruchomy element lunety, który jest bliżej okularu. Luneta ma wygodną gumową muszlę oczną, przez co długotrwałe obserwacje są niezwykle komfortowe. Korpus lunety ma niewielki rozmiar i jest wykonany z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia oraz lekkiego tworzywa sztucznego ABS. Ten przyrząd optyczny jest łatwy w transporcie, niezależnie od tego, dokąd wyruszają młodzi odkrywcy.
Najważniejsze właściwości:
- Składana luneta o niewielkiej masie
- Duże powiększenie 12 razy – wyższe niż w standardowych lornetkach dla dzieci
- Łatwa i szybka regulacja ostrości w odległości minimalnej wynoszącej 1 metr
- Wygodna gumowa muszla oczna
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555011622 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 19x4x4 cm |
| Masa przesyłki | 0.08 kg |
| Powiększenie | do 45 razy |
| Powiększenie, x | 12 |
| Średnica soczewki obiektywowej | do 60mm |
| Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm | 30 |
| Materiał układu optycznego | BK-7 |
| Odległość od okularu do źrenicy, mm | 7 |
| Pole widzenia, ° | 11.5 |
| Pole widzenia przy 1000 m | 122 |
| Makro, m | 1 |
| Korpus | tworzywo sztuczne |
| Zakres temperatur, °C | -10 — 60 |
| Zastosowanie | dzieci (3-7 lat) |
| Dodatkowe cechy | gumowa muszla oczna, regulacja ostrości za pomocą ruchomego elementu |
| Poziom trudności składania i montażu | bardzo łatwe |
| Poziom zaawansowania | dla dzieci |






