620,00 zł
1 000,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt
UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin
tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl
Luneta Levenhuk Spyglass SG2
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Luneta Levenhuk Spyglass SG2 jest idealnym prezentem dla osoby, która uwielbianietypowe i praktyczne przedmioty. Stylowy i złożony przyrząd przypomina starelunety. Jednocześnie gwarantuje duże przybliżenie obserwowanych obiektów.Powiększenie soczewki wynosi 12x. Luneta pozwala na obserwację odległychobiektów lub natury, w tym krajobrazów, zwierząt, ptaków, a także samochodów,rozgrywek sportowych itp.
Luneta Levenhuk Spyglass SG2 jest złożona z trzech składanych mosiężnych tub.Główna tuba pokryta jest skórą. Układ optyczny lunety wykonany jest ze szkłaBK-7, a soczewka doskonale zbiera światło i zapewnia duże powiększenie. Lunetagwarantuje ostry i jasny obraz o wysokim kontraście.
Zawartość zestawu:
- Levenhuk Luneta SG2
- Ściereczka do czyszczeni
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555006680 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 18x9x6 cm |
| Masa przesyłki | 0.55 kg |
| Powiększenie | do 45 razy |
| Powiększenie, x | 12 |
| Średnica soczewki obiektywowej | do 60mm |
| Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm | 30 |
| Okular kątowy | nie |
| Materiał układu optycznego | BK-7 |
| Powłoka układu optycznego | niebieski |
| Odległość od okularu do źrenicy, mm | 2.5 |
| Oddalenie źrenicy wyjściowej, mm | 11 |
| Współczynnik zmierzch | 24.5 |
| Jasność względna | 24.5 |
| Pole widzenia, ° | 2.1 |
| Pole widzenia przy 1000 m | 35 |
| Makro, m | 5 |
| Korpus | metalowy |
| Zakres temperatur, °C | -30 — 50 |
| Zastosowanie | dzieci (3-7 lat), turystyczny |
| Pokrowiec/futerał/torba w zestawie | futerał |
| Poziom trudności składania i montażu | bardzo łatwe |
| Poziom zaawansowania | dla dzieci |






