1 000,00 zł
620,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt
UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin
tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl
Lupa Levenhuk Zeno Gem ZM11
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lupa jubilerska Levenhuk Zeno Gem ZM11 ma powiększenie 10 razy i z tego powodu jest idealna do badania małych przedmiotów i szczegółów na różne powierzchnie. Lupa pomaga znaleźć naturalną wadę w kamienia szlachetnego, zobaczyć niedostrzegalne pociągnięcie pędzlem na obrazie, znaleźć uszkodzenie mechanizmu zegarka lub zepsuty element obwodu elektronicznego. Lupa Levenhuk Zeno Gem to doskonały wybór do domu i pracy.
Lupa ma szklaną soczewkę oraz przekazuje wyraźny i jasny obraz bez aberracji. Metalowy korpus chroni układ optyczny przed przypadkowymi udarami, natomiast składana konstrukcja pozwala zabrać lupę w każde miejsce.
Właściwości:
- Soczewka ze szkła optycznego
- Powiększenie: 10 razy
- Składany metalowy korpus
Zawartość zestawu:
- Lupa
- Futerał z tworzywa sztucznego
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555005690 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 5x1x3 cm |
| Masa przesyłki | 0.06 kg |
| Materiał układu optycznego | szkło optyczne |
| Średnica soczewki, mm | 21 |
| Zakres średnicy | do 50 mm |
| Powiększenie, x | 10 |
| Powiększenie, x | 10 |
| Korpus | metalowy |
| Zastosowanie | naprawa zegarków/biżuteria |
| Konstrukcja | składana |
| Pokrowiec/futerał/torba w zestawie | futerał |






