620,00 zł
340,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt
UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin
tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl
Lupa Levenhuk Zeno Handy ZH21
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wysokiej jakości układ optyczny i niezawodny metalowy korpus. Ta lupa to niezastąpiony przyrząd dla osób z wadami wzroku. Umożliwia czytanie tekstu zapisanego małą czcionką oraz badanie drobnych szczegółów na zdjęciach, schematach i mapach. Lupa przekazuje ostry i wyraźny obraz w całym polu widzenia. Jest bardzo przydatna w każdym domu.
Ta wytrzymała lupa jest odporna na wszelkie udary. Jej metalowy uchwyt jest wygodny i pewnie leży w dłoni.
Właściwości:
- Lupa z uchwytem
- Metalowa oprawka
- Powiększenie: 5 razy, średnica: 65 mm
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555005980 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 17x7x1 cm |
| Masa przesyłki | 0.07 kg |
| Materiał układu optycznego | polimerowe szkło optyczne |
| Średnica soczewki, mm | 65 |
| Zakres średnicy | od 50 mm do 90 mm |
| Powiększenie, x | 5 |
| Powiększenie, x | 5 |
| Korpus | metalowy |
| Materiał rączki | metalowy |
| Zastosowanie | czytanie/oglądanie |
| Konstrukcja | z uchwytem |






