620,00 zł
1 000,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt
UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin
tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl
Lupa Levenhuk Zeno Handy ZH33
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lupa Levenhuk Zeno Handy ZH33 ma źródło światła: pomaga ono pracować nawet w warunkach słabego oświetlenia. Przełącznik oświetlenia jest umieszczony na uchwycie i można go łatwo obsługiwać palcem. Ta lupa jest idealna do badania małych przedmiotów i czytania małej czcionki.
Oprawka oraz uchwyt lupy są wykonane z tworzywa sztucznego. Źródło światła jest zasilane bateriami (kupowanymi osobno).
Właściwości:
- Powiększenie: 3 razy
- Lekki korpus z tworzywa sztucznego
- Wbudowane oświetlenie, zasilanie bateriami
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555006031 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 18x8x3 cm |
| Masa przesyłki | 0.1 kg |
| Materiał układu optycznego | polimerowe szkło optyczne |
| Średnica soczewki, mm | 75 |
| Zakres średnicy | od 50 mm do 90 mm |
| Powiększenie, x | 3 |
| Powiększenie, x | 3 |
| Korpus | tworzywo sztuczne |
| Materiał rączki | tworzywo sztuczne |
| Oświetlenie jest dostępne | yes |
| Oświetlenie | żarówka |
| Zasilanie | 2 baterie AA (sprzedawane osobno) |
| Zastosowanie | czytanie/oglądanie |
| Konstrukcja | z uchwytem |






