340,00 zł
1 000,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt
UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin
tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl
Lupa Levenhuk Zeno Handy ZH43
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lupa Levenhuk Zeno Handy ZH43 ma źródło światła: pomaga ono pracować nawet w warunkach słabego oświetlenia. Przełącznik oświetlenia jest umieszczony na uchwycie i można go łatwo obsługiwać palcem. Ta lupa jest idealna do badania małych przedmiotów i czytania małej czcionki.
Oprawka oraz uchwyt lupy są wykonane z tworzywa sztucznego. Źródło światła jest zasilane bateriami (kupowanymi osobno).
Właściwości:
- Lupa ręczna
- Oświetlenie zasilane bateriami
- Lupa z powiększeniem 10 razy
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555006086 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 20x7x6 cm |
| Masa przesyłki | 0.12 kg |
| Materiał układu optycznego | polimerowe szkło optyczne |
| Średnica soczewki, mm | 30 |
| Zakres średnicy | do 50 mm |
| Powiększenie, x | 10 |
| Powiększenie, x | 10 |
| Korpus | tworzywo sztuczne |
| Materiał rączki | tworzywo sztuczne |
| Oświetlenie jest dostępne | yes |
| Oświetlenie | żarówka |
| Zasilanie | 2 baterie AA (sprzedawane osobno) |
| Zastosowanie | czytanie/oglądanie |
| Konstrukcja | z uchwytem |






