1 000,00 zł
340,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt
UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin
tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl
Lupa Levenhuk Zeno Refit ZF15
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lupa Levenhuk Zeno Refit ZF15 jest przydatna podczas naprawiania zegarków lub biżuterii, montowania elementów elektronicznych, lutowania lub malowania szczegółów. Ta lupa może być stosowana zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Ze względu na swoją konstrukcję ta lupa stołowa jest niezwykle praktyczna: nie wymaga trzymania, umożliwiając wykonywanie precyzyjnych prac obiema dłońmi.
Soczewka jest wykonana z polimerowego szkła optycznego i przekazuje wyraźny oraz szczegółowy obraz powiększanego przedmiotu. Jej trwały metalowy korpus gwarantuje stabilność i dużą trwałość. Wszystkie lupy w tej serii mają uchwyty z zaciskami pomocniczymi do pewnego mocowania przedmiotów.
Właściwości:
- Soczewka dwuogniskowa z polimerowego szkła optycznego
- Dwa powiększenia: 2 i 6 razy
- Dwa uchwyty z zaciskami
- Tacka na akcesoria
- Postawa z dociążeniem
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555006154 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 18x9x7 cm |
| Masa przesyłki | 0.58 kg |
| Typ soczewki | dwuogniskowa |
| Materiał układu optycznego | polimerowe szkło optyczne |
| Średnica soczewki, mm | 90 |
| Średnica soczewki dodatkowej, mm | 21 |
| Zakres średnicy | 90 mm i więcej |
| Powiększenie, x | 2 — 6 |
| Powiększenie, x | 2 |
| Powiększenie dodatkowej soczewki, razy | 6 |
| Korpus | metalowy |
| Zastosowanie | naprawa zegarków/biżuteria, szycie/tekstylia |
| Konstrukcja | stołowy/na statywie |






