1 000,00 zł
340,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt
UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin
tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl
Lupa nagłowna Levenhuk Discovery Crafts DHD 10
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

Discovery Channel informuje, bawi i inspiruje widzów na całym świecie, ukazując różnorodność i niesamowitość świata. Umożliwiamy milionom osób odkrycie i zaspokojenie swojej ciekawości. Discovery to fascynujące połączenie opowieści z różnych gatunków, w tym związanych z nauką i technologią, eksploracją, przygodami czy historią. Przedstawiamy także sylwetki osób, miejsca i organizacje kształtujące nasz obecny świat.
Z dumą przedstawiamy układ optyczny serii Discovery wyprodukowany przez firmę Levenhuk i zaaprobowany przez Discovery.
Lupa nagłowna Levenhuk Discovery Crafts DHD 10 to optyczna lupa przeznaczona do projektowania biżuterii oraz zegarmistrzostwa. Jest mocowana do głowy za pomocą wygodnej i regulowanej opaski, zapewnia cztery różne poziomy powiększenia oraz jest wyposażona w funkcję oświetlenia w warunkach słabego światła. Będzie to doskonały wybór dla specjalistów lub pasjonatów zajmujących się obróbką małych przedmiotów.
Układ optyczny jest skonstruowany z trzech soczewek: dwóch prostokątnych (montowanych jedna za drugą) oraz jednego okrągłego szkła o uchylnej konstrukcji. Soczewki można ze sobą łączyć, co pozwala osiągnąć różne poziomy powiększenia. Materiał układu optycznego to polimerowe szkło optyczne, które zapewnia przejrzysty i skontrastowany obraz bez efektu rozmycia i zniekształcenia geometrycznego. Jest to bardzo wytrzymały materiał odporny na przypadkowe zniszczenia.
Oświetlenie jest zasilane za pomocą baterii.
Najważniejsze cechy:
- Lupa do pracy wymagającej precyzji
- Soczewki: dwie główne soczewki, jedna uchylna na prawe oko
- 4 etapy powiększenia; optyka na bazie polimerowego szkła optycznego
- Jasne oświetlenie jest zasilane za pomocą baterii
- Regulowana opaska na głowę
Zawartość zestawu:
- Lupa
- Dodatkowe soczewki – 2 sztuki (wcześniej zainstalowane)
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| Marka | Discovery |
| Gwarancja | 10 lat |
| EAN | 5905555002828 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 20x18x7 cm |
| Masa przesyłki | 0.22 kg |
| Materiał układu optycznego | akryl |
| Soczewka, mm | 87x30 (2 szt.) |
| Średnica soczewki dodatkowej, mm | 28 |
| Zakres średnicy | od 50 mm do 90 mm |
| Powiększenie, x | 1.5 — 8 |
| Powiększenie, x | 1,5/3/6,5/8 |
| Korpus | tworzywo sztuczne |
| Oświetlenie jest dostępne | yes |
| Oświetlenie | LED |
| Zasilanie | 4 baterie AAA (brak w zestawie) |
| Zastosowanie | naprawa zegarków/biżuteria |
| Konstrukcja | głowica |
| Dodatkowe cechy | 4 etapy powiększenia |






