Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt
UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin
tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl
Pojemnik Levenhuk LabZZ C3 do obserwacji owadów
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Pojemnik Levenhuk LabZZ C3 do obserwacji owadów to mały, przezroczysty pojemnik z lupą o powiększeniu 5x w pokrywie. W pojemniku możesz umieścić owada, aby obserwować jego zachowanie, lub wypełnić pojemnik wodą i umieścić w nim kijankę lub małą rybę. Dzięki pojemnikowi Levenhuk LabZZ C3 nawet zwykły spacer może zmienić się w ekscytującą przygodę!
Pojemnik i jego pokrywa są wykonane z tworzywa sztucznego, a soczewka – z polimerowego szkła optycznego. Do zestawu dołączony jest pasek na szyję i pęseta z tworzywa sztucznego.
Zawartość zestawu:
- Pojemnik Levenhuk LabZZ C3
- Pinceta
- Pasek na szyję
- Instrukcja obsługi
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555002729 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 11x7x14 cm |
| Masa przesyłki | 0.16 kg |
| Materiał układu optycznego | akryl |
| Średnica soczewki, mm | 38 |
| Zakres średnicy | do 50 mm |
| Powiększenie, x | 5 |
| Korpus | tworzywo sztuczne |
| Materiał rączki | tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie | czytanie/oglądanie |
| Konstrukcja | słoik na owady |






