W praktyce
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt

UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin

tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl

Polski na szóstkę - karty pracy - PKWIU 58.11.13.0

Wysyłka w: 7 dni roboczych
Cena: 23,00 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
23.00
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

Polski na szóstkę - karty pracy - PKWIU 58.11.13.0

Jest to gotowy materiał do pracy z uczniami do wykorzystania w ramach lekcji z zakresu edukacji wczesnoszkolnej oraz zajęć pozalekcyjnych (lektoratów). Publikacja zawiera dodatkowo zestaw gier i zabaw językowych wspomagających dzieci w opanowaniu nowego słownictwa oraz utrwalaniu nowopoznanych struktur gramatycznych.

Publikacja zawiera dodatkowo zestaw gier i zabaw językowych wspomagających dzieci w opanowaniu nowego słownictwa oraz utrwalaniu nowopoznanych struktur gramatycznych.

Autorki publikacji:
Justyna Olech – absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej oraz studiów podyplomowych na kierunkach Pedagogika wczesnoszkolna i Pedagogika przedszkolna. Od 2015 r. nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Pasjonatka wykorzystania nowych technologii w edukacji. Swoje pomysły na uatrakcyjnianie zajęć z najmłodszymi uczniami publikuje na stronie Druczki do nauczki, którą można znaleźć na portalu Facebook.
Katarzyna Szostak-Król – doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa, absolwentka Instytutu Slawistyki Polskiej Akademii Nauk, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku, w której od lat uczą się dzieci i młodzież z doświadczeniem migracyjnym. Realizatorka szkoleń, projektów, konkursów z zakresu edukacji międzykulturowej w oparciu o autorskie programy edukacyjne. Autorka lub współautorka publikacji z zakresu edukacji międzykulturowej (m.in. Przygody Innego. Bajki w edukacji międzykulturowej, 2011) oraz metodyki nauczania języka polskiego jako obcego (m.in. Podlasie w legendach. Teksty z ćwiczeniami dla obcokrajowców, 2018). Autorka i współautorka podręczników do nauki języka polskiego jako obcego (m.in. Językowa podróż po Polsce, 2020; Na dobry początek. Powitalna książka-prezent dla dzieci i rodziców z Ukrainy, 2022).

Okładka kartonowa, drutowana, 80 stron, ISBN: 978-83-933050-3-2.

 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl