Wybierz kategorię
W praktyce
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sondaż
Oceń obsługę w sklepie.
Kontakt

UWAGA!
telefony odbieramy od 8oo do 20oo
na e-mail odpisujemy do 24 godzin

tel. stacjonarny 32 233 23 37
fax stacjonarny 32 279 18 42
e-mail: sklep@drukiszkolne.net.pl

 

Dyplomy "Zaprojektuj Samodzielnie"

 

Dyplomy "Zaprojektuj Samodzielnie"

 

Potrzebujesz dyplom na specjalną okazję? Chcesz w nim umieścić swój własny tekst życzeń lub zmodyfikować już istniejący? Chcesz do dyplomu dodać swoje własne tło lub logo? Nie podobają Ci się gotowe dyplomy i uważasz, że samodzielnie zrobisz lepsze?

Skorzystaj z naszego kreatora dyplomów online, samodzielnie spersonalizuj dyplomy dla uczniów których chcesz wyróżnić, zrób podziękowania dla rodziców którzy wspierają szkołę etc. Masz teraz do dyspozycji sporą gamę gotowych szablonów i proste, intuicyjne narzędzie, które nie wymaga od Ciebie kwalifikacji grafika aby stworzyć w nim prawdziwe arcydzieło. Teraz ogranicza Cię tylko wyobraźnia

Na początek wybierz szablon. Potem wprowadź treść dyplomu i dodaj ew. logo. Podczas edycji zmieniaj dowolnie rozmiar pola tekstowego, obracaj pole z tekstem i zmieniaj położenie pola tekstowego. Na koniec sprawdź na podglądzie czy wszystko dobrze wygląda ... podaj adres dostawy i sposób wysyłki, dokonaj płatności przelewem lub szybkiej płatności online, parę dni cierpliwie poczekaj ... a my przyślemy Ci piękne dyplomy.

W razie trudności napisz do nas lub wypełnij formularz kontaktowy. 

Kreatorem zaprojektujesz dyplomy A4 (210 mm x 297 mm), które wydrukujemy dla Ciebie na kredzie 200g.

Uwaga! Proces projektowania i zamawiania dyplomów odbywa się w odrębnym systemie. Nie jest możliwe połączenie zakupów i płatności w naszym sklepie z zamówieniem dyplomów w kreatorze.


 

Dyplomy - "Zaprojektuj Samodzielnie"

Dyplom "Zaprojektuj Samodzielnie"

Dyplom "Zaprojektuj Samodzielnie"
Dyplom "Zaprojektuj Samodzielnie"

Dyplom "Zaprojektuj Samodzielnie".


Uwaga!!! - Aby przejść do kreatora dyplomów 
kliknij powyżej przycisk - "Rozpocznij".

Skorzystaj z naszego kreatora dyplomów online, samodzielnie spersonalizuj dyplomy dla uczniów których chcesz wyróżnić, zrób podziękowania dla rodziców którzy wspierają szkołę etc.

Masz teraz do dyspozycji sporą gamę gotowych szablonów i proste, intuicyjne narzędzie, które nie wymaga od Ciebie kwalifikacji grafika aby stworzyć w nim prawdziwe arcydzieło. Teraz ogranicza Cię tylko wyobraźnia Na początek wybierz szablon. Potem wprowadź treść dyplomu i dodaj ew. logo.

Podczas edycji zmieniaj dowolnie rozmiar pola tekstowego, obracaj pole z tekstem i zmieniaj położenie pola tekstowego. Na koniec sprawdź na podglądzie czy wszystko dobrze wygląda ... podaj adres dostawy i sposób wysyłki, dokonaj płatności przelewem lub szybkiej płatności online, parę dni cierpliwie poczekaj ... a my przyślemy Ci piękne dyplomy. 

Uwaga!
Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w których przedmiotem świadczenia jest produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Cena: 5,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl